Hakkımızda

Hakkımızda

Kültürümüzün ve inancımızın temeli olan ‘Zorlaştırıcı değil, kolaylaştırıcı ol..! Her can saygıdeğerdir!’ düsturundan yola çıkarak halkımızın sağlık, bakım, tedavi konularında yaşadığı zorlukları eğitimli ve profesyonel personelimizle, ister kendi evinizde ister OLİVA SAĞLIK EVDE BAKIM MERKEZİ çatısı altında sunduğumuz hizmetlerimizle gidermeyi kendimize amaç edindik.

Kaliteli, saygın bir yaşam toplumsal yaşamın bir parçası olmakla mümkündür. Yeterli ve doğru sağlık hizmeti alınamaması hastanın olduğu kadar hasta yakınlarının da yaşam kalitelerini olumsuz etkilemektedir.

Evinizde ve OLİVA SAĞLIK Merkezi’nde verdiğimiz hizmetlerle hem hastanın en kısa zamanda sağlığına kavuşmasına hem de hasta yakınlarının yüklerinin azalmasına katkı sunmaktayız

Vizyon & Misyon

OLİVA SAĞLIK;

Sağlıklı yaşam için.

Kaliteli ve saygın bir yaşam, toplumsal yaşamın bir parçası olmakla mümkündür. Yeterli ve doğru sağlık hizmeti alınamaması hastanın olduğu kadar hasta yakınlarının da yaşam kalitelerini olumsuz etkilemektedir.

Sağlıklı yaşam için ihtiyaç duyulabilecek tüm sağlık hizmetlerini evinizin rahatlığında veya OLİVA SAĞLIK çatısı altında bulabilirsiniz. Akut (anlık gelişen) kaza, yaralanma ve hastalıklarınızda veya kronik(uzun süreli) rahatsızlıklarınızın tedavisi ve sağlığınız için gerekli tüm tıbbi tahlil, radyolojik görüntülüme (röntgen çekimi vb.), her türlü medikal tetkik ile birlikte, ihtiyaç duyacağınız her türlü medikal malzeme, cihaz ve ekipman desteği ile OLİVA SAĞLIK sağlıklı yaşam için evinizde. 

İster daha önce ihtiyacınız olmasın veya ilgilenmemiş olun ama sağlık sektöründe bu değişiklik sizin hayatınıza da yansıyacak. Belki bir zamanlar cümleye hayal edin diye başlardık ama artık uygulanabilir bir süreçten bahsediyoruz. Yani bir an olsun düşünün: hastasınız, canınız dışarı çıkmak istemiyor ve eve gelen bir doktor sizi muayene ediyor. Hatta bir hemşire serum takıyor. Bir fizyoterapist gelip size fizik tedavi uyguluyor.

Genel olarak evde sağlık hizmetlerine ihtiyaç duyan hasta ve hasta yakınlarının, bakım ve tedavi için evden çıkmadan neler yapabileceklerini anlamalarına ve bakım süreçleri boyunca bu adımları planlamalarına yardımcı olmak hedeflenmiştir.

İsterseniz evinizden hiç çıkmayın yanınıza biz gelelim, isterseniz de OLİVA SAĞLIK EVDE BAKIM MERKEZİ’inde verdiğimiz hizmetlerle hem hastanızın en kısa zamanda sağlığına kavuşmasına hem de hasta yakınlarının yüklerinin azalmasına katkı sunalım.

ÇÜNKÜ SAĞLIK GÜVEN GEREKTİRİR.

Oliva Sağlık Evde Bakım Merkezi 7/24 güvenli, kaliteli, hızlı, profesyonel ekibiyle hizmetinizde.

Oliva Sağlık Evde Bakım

Üyelikler ve Belgeler