Fizyoterapist Hizmetleri

Fizik tedavi ve rehabilitasyon ağrılı kas, iskelet ve sinir sistemi hastalıkları, romatizmal hastalıklar, felçler ve fonksiyon bozukluklarında, pek çok durumda bir numaralı tedavi seçeneğidir.

OLİVA SAĞLIK uzman fizyoterapistleri evinize kadar gelerek, rahatsızlıklarınızı, uygulanacak yöntemi ve bu yöntemin kaç seans uygulanması gerektiği gibi konuları her zaman en doğru şekilde yönlendirmeler yaparak bu süreç boyunca yanınızda olacaktır.

Hastaneye gitme süreniz içerisinde, yaşadığınız ortamda enfeksiyon riskini en aza indirerek kişiye özel uygulanan yöntemler ile yaşam kalitenizi en üst seviyeye çıkartacak.

Yatağa bağımlı hastalar, Felçli hastalar, kalça kırığı, MS, ALS, Parkinson, omurilik yaralanmaları gibi nörolojik hastalıklarda, Osteoartroz (kireçlenme), kalça-diz protezleri, ön çapraz bağ, menüsküs ameliyatları, gibi ortopedik hastalıklarda ve yürümesini yitiren, kasları zayıflayan geriatrik hastalıklarda uzman fizyoterapistlerimizden oluşan hijyenik ve profesyonel ekibimiz, programınıza uygun gerekli tüm ekipmanlarla sizi evinizde ziyaret ederek tedavinizi uygular.